Вологомір піску і бетону "Потік-Б" (в бетономішалку, бункер)

ТОВ “Завод Укрмашпром” - ваш надійний партнер. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, надійну якість та швидку виробничу потужність. 

Вологомір «Потік-Б» призначений для вимірювання вологості бетонних сумішей, цементу, піску, торфу та інших гранульованих і порошкоподібних продуктів і матеріалів у бункері, бетономішалці, міксері, на конвеєрі.
Метод вимірювання заснований на ефекті поглинання електромагнітної енергії високої частоти молекулами води, при поширенні електромагнітної хвилі у речовині.

Технічні характеристики вимірювача вологості піску і бетону ПОТІК-Б:

  • Діапазон вимірювання вологості: від 1 до 20(90)%, залежить від матеріалу.
  • Похибка: ±0,5-1%
  • Діапазон робочих температур: -20...+60°С
  • Живлення: від мережі 220В

Датчик монтується в змішувачі таким чином, щоб поверхня керамічної пластини розташовувалася врівень з внутрішньою поверхнею міксера. Для цього в стінці (ми рекомендуємо розміщувати датчик на бічній поверхні міксера) вирізається отвір за розміром датчика + 1-2 мм. Вставляється датчик на прокладці з герметика і кріпиться за допомогою болтів до стінки змішувача.

Відтворюваність і точність показань визначається тільки змінами щільності вимірюваного об'єкта поблизу поверхні датчика. Висока ступінь точності вимірювань забезпечується при постійній щільності матеріалу.

Фото
Технічні характеристики
Основні
ВиробникBeco
Країна виробникУкраїна
СтанНовий
Похибка, +/-1 %
ЖивленняМережа 220В
Принцип вимірюванняДіелькометричний метод
Крок виміру0.1 %
Похибка, ±1 %
ТипКонтактний
Мінімальний діапазон вимірювання1 %
Максимальний діапазон вимірювання90 %

Купуйте за найкращою ціною

Схожий товар

Більше 2000 продукції доступних для замовлення

Ми постійно розширюємо асортименти продукції, щоб найбільш повно задовольнити потреби Замовників. Нашими клієнтами є підприємства різних галузей: хімічної, енергетичної, харчової, металургійної, гірничодобувної, нафтогазової, машинобудівної та інших галузей. 

Наш колектив – це спеціалісти високої кваліфікації. Вони завжди допоможуть підібрати обладнання для вирішення Ваших завдань та запропонувати саме те, що Вам потрібно.