«ЗАВОД УКРМАШПРОМ» розташований у промисловій зоні найбільшого індустріального міста України — Харкова та має багаторічний досвід роботи в галузі промислової автоматизації, і на сьогодні є організацією, яка стабільно працює та розвивається.

Пропонуємо до Вашої уваги номенклатуру нашого підприємства (розділ Категорії/Продукція), та готові для подальшої плідної співпраці. «ЗАВОД УКРМАШПРОМ» використовує комплексний індивідуальний підхід до кожного замовника, надає як готову продукцію, так і сервісне забезпечення.

Основним принципом нашої компанії є надання широкого вибору технологічного обладнання європейської якості за заводськими цінами. Ми постійно розширюємо асортимент продукції, щоб найбільш повно задовольнити потреби Замовників.

Продукція, що поставляється, має всі необхідні сертифікати. Компанія відкрита для нових ідей, продуктів, ринків збуту та постачальників.

Нашими клієнтами є підприємства різних галузей: хімічної, енергетичної, харчової, металургійної, гірничодобувної, нафтогазової, машинобудівної та інших галузей.

Нашим постійним клієнтам гарантовано надається система знижок та можливість обрати найбільш зручний спосіб оплати — з відстроченням платежу, з частковою передоплатою, з оплатою за фактом постачання. А ще ми надаємо суттєві знижки на великі партії товарів.

Для всіх наших Замовників регулярно проводяться акції з надання знижок на деякі види обладнання, здійснюється безкоштовна доставка в залежності від суми Вашого замовлення, а також інші заходи для наших клієнтів.

Наш колектив — це спеціалісти високої кваліфікації. Вони завжди допоможуть підібрати обладнання для вирішення Ваших завдань та запропонують саме те, що Вам потрібно.

Основними напрямками нашої діяльності є:

  • розробка та постачання контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (КВПіА), випробувального та метрологічного обладнання;
  • постачання та випробування систем вентиляції повітря;
  • зовнішньоекономічна діяльність, митне оформлення товарів імпортованих «ЗАВОД УКРМАШПРОМ» із країн Євросоюзу (Німеччина, Франція, Данія, Польща), США, Японії та Іспанії, де розташована більшість партнерів «ЗАВОД УКРМАШПРОМ»;
  • ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї продукції, що поставляється.

Компанія є представником понад 25 найбільших приладобудівних компаній та постачальником найвідоміших марок технологічного обладнання.

Підприємство гарантує якість виконаних робіт та надійність своєї продукції!

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДО ВЗАЄМОВИГОДНОЇ СПІВПРАЦІ!!!

З ПОВАГОЮ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТИТАРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.