Вологомір ґрунту, ґрунту, піску, торфу МГ44 зі щупом 6 см

ТОВ “Завод Укрмашпром” - ваш надійний партнер. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, надійну якість та швидку виробничу потужність. 

Вимірювач вологості МГ44-6 см — вологомір ґрунту (чорнозема, глини, гролінків), піску, торфу, компосту та інших гранульованих і порошкоподібних матеріалів із вимірювальним щупом із голками завдовжки 6 см.

Вологомір МГ44 визначає вологість з використанням непрямого методу вимірювання, що ґрунтується залежно від діелектричних властивостей середовища від його вологості. Збільшення діелектричної проникності тестованого зразка ґрунту, піску та ін., за незмінної температури, свідчить про збільшення вмісту води в матеріалі.

Для вимірювання вологості необхідно помістити щуп у ґрунт і натиснути й утримувати кнопку вимірювання. За кілька секунд на екрані зобразиться вологість матеріалу у відсотках.

Технічні характеристики вологоміра МГ44:

  • Діапазон вимірювання вологості: від 1 до 90%
  • Довжина голок: 6см
  • Похибка: ±0,5-1% залежить від матеріалу та його щільності
  • Живлення: батарейка 9 В (тип "Крона")

Можливе калібрування під будь-який матеріал Заказника.

Доставка вологоміра ґрунту по всій Україні.

Фото
Технічні характеристики
Основні
ВиробникBeco
Країна виробникУкраїна
Принцип вимірюванняДіелькометричний метод
Крок виміру0.1 %
Похибка, ±1 %
ТипКонтактний
Мінімальний діапазон вимірювання1 %
Максимальний діапазон вимірювання90 %

Купуйте за найкращою ціною

Схожий товар

Більше 2000 продукції доступних для замовлення

Ми постійно розширюємо асортименти продукції, щоб найбільш повно задовольнити потреби Замовників. Нашими клієнтами є підприємства різних галузей: хімічної, енергетичної, харчової, металургійної, гірничодобувної, нафтогазової, машинобудівної та інших галузей. 

Наш колектив – це спеціалісти високої кваліфікації. Вони завжди допоможуть підібрати обладнання для вирішення Ваших завдань та запропонувати саме те, що Вам потрібно.