Вологомір деревини ЕЦВ-4М

ТОВ “Завод Укрмашпром” - ваш надійний партнер. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, надійну якість та швидку виробничу потужність. 

Цифровий індикатор вологості деревини ЕЦВ-4М призначений для вимірювання абсолютної вологості пиломатеріалів, заготовок, деталей і виробів з хімічно необробленої деревини сосни, ялини, берези, дуба, бука на підприємствах деревообробної промисловості, в будівництві, спецпроизводствах і на інших підприємствах, що використовують деревину. Прилад призначений для використання як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі в агресивному середовищі при температурі від +10°С до 35°С і відносній вологості 65±15%.

Технічок характеристики вологоміра ЕЦВ-4М

  • Діапазон вимірювання вологості: 4-40%
  • Похибка приладу, порівняно з методом визначення вологості деревини за ГОСТ 11486 - 65 в зоні впровадження електродів датчика на глибині не більше 10 мм від поверхні, повинна бути не більше ±0,8%
  • Час вимірювання з моменту впровадження електродів датчика у деревину не більше 10 сек.
  • Живлення від батарейки типу "Крона" 9В

Вологомір деревини являє собою переносний вимірювач електричного опору зі спеціальним голчастим датчиком, що впроваджуються в деревину. Функціональна схема приладу умовно підрозділяється на аналогову, цифрову частини і блок живлення. Аналогова частина містить датчик, що перетворює фізичну величину вологості ділянки деревини між електродами у величину електричного опору, проміжний перетворювач електричного опору в електричну напругу. В цифрову частину входять аналого-цифровий перетворювач з коригуючими вузлами на породу деревини і її температуру, схема запам'ятовування інформації і рідкокристалічний індикатор. Прилад виконаний в переносному варіанті, на передній панелі якого розміщений цифровий індикатор, кнопки керування процесором і кнопка виміру.

Фото

Купуйте за найкращою ціною

Схожий товар

Більше 2000 продукції доступних для замовлення

Ми постійно розширюємо асортименти продукції, щоб найбільш повно задовольнити потреби Замовників. Нашими клієнтами є підприємства різних галузей: хімічної, енергетичної, харчової, металургійної, гірничодобувної, нафтогазової, машинобудівної та інших галузей. 

Наш колектив – це спеціалісти високої кваліфікації. Вони завжди допоможуть підібрати обладнання для вирішення Ваших завдань та запропонувати саме те, що Вам потрібно.